Blogs un  raksti

R a k s t u   a r h ī v sJogas nodarbības klātienē :

Nodarbība "JOGA & MEDITĀCIJA" ir joga Tavam sirdsmieram un kvalitatīva izstaipīšanās ķermenim.
Nāc ar kādu kopā un izbaudiet relaksējošo nodarbību.

  • PIRMDIENU vakaros pulksten: 17:30, 1 stunda un 20 minūtes. Gan aktīvā, gan mierīgā
    un lēnā joga + meditācija. (7 eur)

  • INDIVIDUĀLĀ joga 1x vai 2x nedēļā. Tā būs tavai veselībai saudzīga, atbilstoša un piemērota slodze. Individuāls vingrinājumu plāns, kas orientēts uz sasniedzamo mērķi un tā termiņu. (20 eur).

Mums KATRAM ir nepieciešams atelpas un restarta mirklis sev, relaksācija ķermenim un pabūšana ar sevi
(uz pāris minūtēm un vismaz reizi nedēļā ieteicama nedomāšana par darbu, attiecībām un pienākumiem). 

"Prieks, miers, relax un LAIKS SEV. Tādi IEGUVUMI ir pēc nodarbībām." /Diplomēta jogas pasniedzēja Rita./

Papildus info: WHATSAPP 28700171 vai info@pucesaste.com


Joga ikvienam,
kurš vēlās iepazīties ar to tuvāk

Jogas grupas nodarbības:
1) Aktīvā dzīvesveida piekritējiem "Rīta JOGA".
2) Ja Tev ir mierīgs dzīves temps vai vēlies iegūt mierīgāku (apzinātāku) dzīves ritmu, tad aicinām
uz "Jogu relaksācijai".
Un
3) vakara MEDITĀCIJA.

PAR apmācībām un par ieguvumiem:

PROGRAMMA:
+ kas ir JOGA, tās ieguvumi ķermeņa veselībai. Prāta relaksācijas vingrinājumi. Meditācijas tehnikas. Ieguvumi no jogas savstarpējās attiecībās mājās un darbā.

+ praktiski jogas vingrinājumi = jogas pozas.

+ teorētiskas zināšanas : uzzināsi, kurus jogas vingrinājumus Tev nav ieteicams veikt un kuras pozas Tev ir ieteicamas.
Individuāli ar katru pārrunāsim Tavu veselības stāvokli: ja esi grūtniece (pirmie 2 trimestri) vai pēcdzemdību periodā; vai esi sportists vai nesportists; vai ja tev ir augsts asinspiediens vai ir bijušas kādas traumas nesenā pagātnē utt.

Pasniedzēja Rita Stafecka:

  • 20 gadu pieredze darbā ar cilvēkiem.
  • diploms izglītības PSIHOLOĢIJĀ
  • mentors, sertificēts biznesa KOUČS un lektors kopš 2015.g.
  • diplomēta JOGAS pasniedzēja (2021.g.)


2022.12.02.
Meditācija ir kā zāles pret bezmiegu, aizkaitinātību, nomāktību un muskuļu saspringumu.

IEGUVUMI: pēc pirmās MEDITĀCIJAS iegūsi relaksētu ķermeni un atslābinātus muskuļus. Pēc 2-3 meditācijas nodarbībām iegūsi mierīgāku prātu, sajutīsi cik pozitīvi dziļā elpošana iedarbojas uz tavu noskaņojumu. Iegūsi iekšēju mieru.

Ieguvumi REGULĀRI meditējot: katru nedēļu (vai vismaz 2x mēnesī) praktizējot meditāciju iegūsi relaksētu ķermeni; uzlabosies koncentrēšanās spējas; uzlabosies miegs (pazudīs bezmiegs, ja šobrīd tas Tevi nomāc); kļūsi mierīgāks cilvēks - aizkaitinājums par sīkumiem vairs nebūs Tava ikdiena.

MEDITĀCIJAS NODARBĪBĀS: mēs kopā iegūsim atbildes uz jautājumiem:

+ Kas ir MEDITĀCIJA un RELAKSĀCIJA?

+ Kā 30 minūtēs var relaksēt prātu, ķermeni un nejusties nogurušam pēc garās darbadienas?


2021.13.01

...

1) šaubas
2) risku izvērtēšana un "izsvēršana"
3) pārdomas par dzīvi un pārmaiņām.
Ja dažreiz pieķer sevi pie domas :"esmu apmaldījies", tad zini,ka neesi viens. Ticu, ka apstāties, apdomāties ir vērtīgi !Ja tomēr ir aizdomas, ka esi apmaldījies savās domās un netiec uz priekšu.... tad apsver domu pajautāt kādam padomu....
Kāds zvana draugam, kāds risina jautājumus kopā ar savu uzticības personu. Draugam dažreiz ir grūti būt objektīvam un neitrālam, kas dažās dzīves situācijās nemaz nepalīdz.Ja tomēr ir nepieciešams kaut ko pārrunāt? Noteikti atrodi sarunu biedru. Vai piezvani draugam un parunājies, vai meklē atbalstu pie sarunu terapeita (psihologa; kouča; psihoterapeita; skolotāja; mācītāja utt)

Lai Tev ir sava uzticības persona, kurai vari uzticēties un lai VISS Tavā dzīvē notiek... Viss, kas dara Tevi laimīgu.


Esi stipra
Esi stipra

2020.22.12.
Kas Tu esi un kāds cilvēks Tu esi?


Precīzākās atbildes parasti atnāk pēkšņi,negaidot. Un ir atklāsme un secinājumi pašam par sevi, savu būtību un stiprajām pusēm.Iepriekš likās, ka esi viena no tām vienkāršajām un nemanāmajām lielajā dzīves (puķu) dārzā.

Bet pamainījās apstākļi, cilvēki apkārt un vide... un te nu Tu esi pamanāma, koša un stipra.
Tagad arī Tu pati redzi sevi visā košumā un JAU notici SEV! Lai izdodas.


Kāds būs 2021?
Kāds būs 2021?

2020.12.12.

Piedāvāju izaicinājumu! Atbildi uz jautājumu: kāds TEV bija šis 2020.gads? Pirmā atbilde un pirmās domas par šo gadu kopumā varētu būt dažādas... Izaicinājums ir tajā, ka pirms atbildi, lūdzu apskaties visus savus foto telefonā, datorā un visur, kur tie ir. Izpēti un izveido savu vislabāko notikumu TOP -5. Kāds tagad izskatās Tavs gads un kādu Tu vēlies 2021.gadu ? Tāpat kā šajā fotoattēlā, kādam strauts LIEKAS, pa pusei aizaudzis. Kādam tas IR pa pusei dzidrs. Vēl citi teiktu: "skaisti zaļš" vai "zinu šo vietu" vai "o, vasara'. Viss ir tieši tāds, kādu TU TO REDZI. Lai izdodas ieraudzīt.
/ Materiālu sagatavoja: Rita Stafecka /


Rita Stafecka:
"Es uzskatu, ka nav neatrisināmu
"lietu" un jautājumu. Uzskatu, ka nav nesasniedzamu mērķu. Izvēle VIENMĒR ir Tavās rokās, un katram ir savs īstais laiks un katram ir savs dzīves dzīvošanas temps.
Kādam ir pusgadu jādomā un jāsaņemas, lai uzticētu savu jautājumu svešam cilvēkam. Svešam cilvēkam tādēļ, ka šie cilvēki tā uztver pasauli - iedala visus savējos un svešajos. Un man tas ir pieņemami un saprotami. Jo tāda ir viņu dzīves uztvere, viņu dzīves temps, un tā viņi jūtās saskaņā ar sevi. Šīm nosvērtajām personībām saruna ar uzticības personu visticamāk būs nepieciešama ne biežāk kā 3 nedēļās reizi.

Toties kādam patīk ātri pieņemt lēmumu, izvēlēties savu uzticības personu un veikli ķerties pie sava "dzīves uzlabošanas" plāna. Visbiežāk ir tā, ka viņi pie sarunu eksperta atnāk ar jau "gataviem" mērķiem un uzdevumiem. Šīs personības ir gatavas ne tikai sasniegt vairākus mērķus vienlaicīgi, bet turklāt vēlas to izdarīt pēc iespējas ātrāk. Arī šis temps ir pieņemams un saprotams, jo tāds dzīvošanas temps viņus iedvesmo un liek justies laimīgiem.

Jau 18 gadus konsultēju cilvēkus un mana visefektīgākā darba metode ir saruna.
Personības izaugsmes konsultācijās
ar klientu mēs runājam par VISU. Gan par to, kas šobrīd rada diskomfortu. Gan par to, kā apzināties sevi kā personību. Kā justies, būt un kļūt laimīgam tajos apstākļos kādos cilvēks ir. Vai - kas ir tas, kas būtu nepieciešams, lai radītu apstākļus, kuros cilvēks-klients varētu būt laimīgs !
Pateicoties ilggadējai pieredzei saprotu kādēļ ne vienmēr cilvēks ir gatavs pārmaiņām jau šodien. Kādēļ uzreiz negrib atteikties no diskomforta dzīvē, profesionālajā jomā un attiecībās. Un sarunu cikla noslēgumā kopā noskaidrojam kas ir tas, kas neļauj sasniegt vēlamo rezultātu.Koučinga sesijas izvēlās klienti, kuri vēlas mērķtiecīgu un fokusētu sarunu par konkrētiem mērķiem. Ja Tu izvēlies mani, tad brīdinu, ka es nedodu konkrētus padomus un "recepti kā dzīvot". Es esmu blakus Tev šajā izaugsmes procesā un ejam kopā Tev ērtā tempā cauri visiem Tavu mērķu un sapņu labirintiem.

Kopumā ikvienā manā sarunā es ļauju klientam būt galvenajam "sarunas tematam".
Arī tad, ja pašiem šķiet, ka ir apmaldījušies savās domās un piekusuši no attiecībām, noguruši no darba vai no rutīnas. Tomēr mani klienti ir gana drosmīgi savās izvēlēs... un savā dziļākajā būtība zina, ko vēlas no dzīves."

2020.gads/2020./
Te īsumā viss tas, ar ko īsti nodarbojas
Izaugsmes studija PŪCES ASTE un ko varam piedāvāt
Tev un Tavam darba devējam :

+ SARUNAS 1 pret 1 par VISU (psiholoģija, koučings). Tiekamies gan klātienē, gan attālināti (videozvans SKYPE vai ZOOM vai WHATSAPP).
+ sarunu "komplekti", ko aktīvi izmanto tie klienti, kuriem patīk plānot savu laiku un PABEIGT IESĀKTO (mērķu sasniegšana; veiksmīga pielāgošanās jaunajiem dzīves pavērsieniem: jauns amats darba vietā; jaunas attiecības; pašvērtējums esot vadītāja "kurpēs"utt)

+ ATZINUMI (šos dokumentus sagatavo LV sertificēts pārraugs)

+ semināri GRUPĀM (dažādu lekciju kursi mācību centros, uzņēmumos, pašvaldību iestādēs, kā arī izglītības iestāžu darbiniekiem)
+ grupas SALIEDĒŠANĀS SEMINĀRI (katra GRUPA pēc mūsu tikšanās kļūst par efektīvu un uz mērķi orientētu KOMANDU)

+ meistarklases (MEDITĀCIJA nelielā grupā; sevis izzināšanas interaktīvie semināri balstoties uz Eneagrammu un Socioniku; un daudzas c.)
+ interaktīvi semināri pieaugušo NOMETNĒS un radošo DARBNĪCU dalībniekiem.

👉 Un tas viss pilnīgi konfidenciāli. Ja mūsu pakalpojumus apmaksā TAVS Darba devējs, arī tad mēs nestāstam Tavai vadībai par mūsu individuālo sarunu tēmām.
Personai vai uzņēmumam, kurš apmaksā TAVU izaugsmi (konsultācijas utt) mēs apstiprinām, tikai to, ka sadarbība ir uzsākta. ⌚️🎯

Piedāvājums SARUNA AR 50% atlaidi ir visiem 3+ karšu īpašniekiem.

Vienojamies par laiku, kad notiks videosaruna (60min - Zoom, Skype vai Whatsapp). Lai privātie dati ir maksimālā drošībā, mums NAV nepieciešams Jūsu 3+ kartes foto. Pietiek, ka pirms pirmās videosarunas ekrānā uzrādi speciālistam derīgu (!)


2020.07.12.

Veselīgas attiecības ģimenē ir vērtība. Nedalīta uzmanība katram ir ieguvums visiem.#godagimene #pucesaste

Vairāk var lasīt te, rakstā: https://www.delfi.lv/.../3-gimenes-karte-iesaka-ka...


Raksti, TV intervijas un atsauksmes


YOUTUBE VIDEO un afiša:
2016.gada 14.oktobris "Latvijas PSIHOLOGU dienas 2016" Līvānos. Pasākumā notika Līvānu psihologu kluba "Uz zaļa ZARA" dalībnieču meistarklases.
E-veikals:

Ja ir jautājumi par DĀVANU kartes iegādi vai attālināto konsultāciju apmaksu, droši raksti uz : eveikals@pucesaste.com

Vēlies ar mums sazināties?

Lai piepildās Tavi sapņi !