Lai izdevusies diena un nedēļa!

JAUNUMS:
Pateicoties jūsu atsauksmēm, vēlmēm un ieteikumiem šogad notiks meditācijas klātienē.
Ir plānotas ikmēneša klātienes meditācijas un iknedēļas online meditācijas. Datumi un laiki tiks precizēti tuvākajā laikā.

MEDITĀCIJA

            Katru reizi, kad jūti nogurumu pamostoties, kad ir brīži, ka negribi neko un nekas neiedvesmo... tad iespējams vajag apstāties un ļaut sev restartēt prātu un ķermeni ?!

Viens no veidiem, kas spēj nomierināt domu un emociju straujo plūsmu ir MEDITĀCIJA. Iespējams, ka vislielākais ieguvums no meditācijas būs tiem darbīgajiem un radošajiem, kuri pazīst meditācijas "pēcgaršu". Ikvienam viņam un viņai, kuri zina, ka pavadītais laiks klusumā ir restarts visai nedēļai.

     Es pati meditēju un vadu arī citiem meditācijas 8 gadus un varu teikt, ka man pēc meditācijas ir miers, prieks, enerģija. Jūtu, ka ir koncentrētāks prāts un fokuss uz manām dzīves prioritātēm un vērtībām. Un pēc meditācijas bieži ir sajūta, ka esi pusmetru no zemes - tāda viegluma sajūta un vēlme priecāties par mirkli šeit un tagad.


Aicinu Tevi uz meditāciju klātienē, Līvānos, 26.martā, otrdien. 18:00

50 minūtes = 5 eur /viena nodarbība/
/Abonements: 15 eur par 5 nodarbībām/


Meditācijas norises vieta tiks izziņota nedēļu iepriekš. Tikšanās vieta būs Līvānu apkārtnē un telpu izvēle būs atkarīga no dalībnieku skaita. Ja Tev ērtāk šajā datumā pieslēgties attālināti, tad dod ziņu un tiekamies.

PIETEIKTIES vari līdz pat 25.marta vakaram.
/Zvanot vai rakstiski: Whatsapp: 28700171 vai info@pucesaste./


Pasniedzēja RITA STAFECKA


"Pūces aste" dzīvo:
 
Latvija. 

Tālrunis :  287 00 171
(Zvanus pieņemam darba dienās. Neatzvanam, bet ja esat atstājis ziņu, tad vienas darba dienas* laikā atbildēsim uz Jūsu ziņu.)

* Darba diena - LV teritorijā noteiktā darba diena.