Izaugsmes studija "PŪCES ASTE"

"Negaidi, kamēr pūcei aste ziedēs, rīkojies tagad!"

 Domas un idejas par izaugsmes studiju "PŪCES ASTE" veidojās 2016. gada vasarā. Ideja veidot studiju ar šādu nosaukumu radās pateicoties kādai lieliskai kouča sesiju sērijai. Pēc kuras radās jautājumi:

 • Kas ir tas, kas tieši mani iedvesmo?
 • Kas manī rada pārliecību par sevi?
 • Kādēļ turpinu darīt to, ko daru?
  Iedvesmas vērti secinājumi radās pat vairāki !
  Sapratu, ka koučinga studiju laikā bija jāmācās apzināties sevi, jebkurā dzīves situācijā nepārstāt mīlēt sevi, lepoties ar sevi un katru dienu trenēt šīs prasmes. Plus visam klāt jāaizmirst teicieni:
 • "man nav lemts..."
 • "nezinu vai varēšu...?"
 • "drīzāk pūcei aste ziedēs, nekā es to paveikšu..."                                              
  Izmetu no galvas, šos latviešiem raksturīgos, atrunu teikumus, un tā radās jauns jēdziens, un nodarbošanās vienlaicīgi, "iekšējā skaistumkopšana" ! 

Ko nozīmē nodarboties ar "iekšējo skaistumkopšanu" :

 • pirmkārt, tas nozīmē tikt vaļā no aizvainojuma sajūtas, jo tā paņem 60% mūsu enerģijas. Cilvēki, kuri ir apvainojušies uz saviem vecākiem (radiniekiem utt) automātiski dusmojas uz visiem. Bubina, lamājas un vienmēr ar visu ir neapmierināti. Un tik daudz dusmām izšķiež enerģiju, ka nespēj sevi mīlēt, jo vienkārši tam nepietiek ne spēka, ne laika !
 • Izaugsmes studijas psihologi palīdzēs jums sakārtot  attiecības ar saviem tuviniekiem.
 • Psiholoģija un koučings palīdzēs iemācīties apgūt praksē jaunās apņemšanās, lai tās kļūst par ieradumiem.
 • Kouči iedvesmos TEV mīlēt sevi, atļaut sev atpūsties un motivēs MOTIVĒT SEVI. Ja Tu būsi gana drosmīgs un apņēmības pilns, tad atklāsi savu viskvēlāko sapni un ar koučinga trāpīgo jautājumu tehniku noformulēsi to par mērķi. Kad sapnis tiek nosaukts vārdā, tad ir 100% iespējamība, ka Tu to sasniegsi.
 • Mūsu atbalsta grupās un semināros Tu iegūsi domubiedrus, kuri tāpat kā Tu mācās atcerēties sevi mīlēt un iedrošina viens otru veiksmīgai "iekšējai skaistumkopšanai"!
                                                
  Izaugsmes studijas "PŪCES ASTE" dibinātāja Rita Stafecka.

Rita Stafecka

Vizītkaršu autors Aija Pastare. #aijapastare
Vizītkaršu autors Aija Pastare. #aijapastare

Izaugsmes studijas "Pūces aste"
idejas autore un vadītāja

+ Latvijas Psihologu Biedrības (LPB) biedrs.
+ International Coach Federation Latvia (ICF) nodaļas biedrs.


- Personības attīstības koučs (2016.g.)
-Praktizējošs psihologs (Psihologa reģ. nr. 7000758)
-Pasniedzēja
-Uzņēmēja
-"9 personības tipi - Eneagramma`s" meistars
-Psihiatra V.Ponomarenko "7 radikāļu metodes" eksperts
-Līvānu psihologa kluba "Uz zaļa ZARA" biedrs

* Uzskatu, ka nav neatrisināmu "lietu" un jautājumu.
Tas ir tā tāpēc, ka : 

1) vai Tu pa īstam vēlies vai nevēlies izmaiņas;
2) vai Tu kaut ko darīsi vai tomēr tikai padomāsi par to :)
Izvēle VIENMĒR ir Tavās rokās, un katram ir savs īstais laiks un katram ir savs dzīves dzīvošanas temps. Neskaties uz citiem, skaties uz sevis un salīdzini sevi ar "sevi" pagātnē :) Un tad atzīsties un atbildi sev godīgi uz jautājumu: vai šodien esmu laimīgs cilvēks ?

Moto un iekšējā pārliecība:
"Laimīgiem vecākiem, laimīgi bērni. "


Aija Rožinska

Sadarbības partneris : sertificēta psiholoģe (Nr. 1100186 ), sertificēta supervizore (psihologs-pārraugs,Nr. 1100064), atzinumu veicēja un "Hennas maģija" dibinātāja.

    Praktizējošā socionikas konsultante, kura savā darbā plaši izmanto psiholoģijas elementus. DU Maģistra grāds psiholoģijā un Izglītības psihologa kvalifikācija.
Darba pieredze psiholoģijas jomā sākot ar 2004. gadu. Darbs ir ar bērniem, bērnu vecākiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Strādā gan individuāli, gan vada grupu nodarbības (lekcijas, semināri, atbalsta grupas). Kā arī atzinumu rakstīšana, par cilvēka kognitīvajām spējām.

Galvenie darba instrumenti ir:

1) Tipošana pēc socionikas un psihosofijas, cilvēka stipro un vājo pušu noteikšana.

2) Latvijā adaptētais un standartizētais Vudkoka - Džonsona kognitīvo spēju tests (no 3 - 90 gadiem), kā arī viena no pirmajiem 50 psihologiem Latvijā ieguvusi apliecību (2013.gads) par psiholoģisko novērtēšanu ar Latvijā standartizētiem un validētiem testiem (WISC-IV, LMST-II, CBCL/TFR/YSR, ABAS-II).

3) Individuālajā darbā izmantoju arī asociatīvās kārtis.

 • Aizraušanās ir mākslas elementu izmantošana un saistīšana ar psiholoģisko dziedināšana, un tā ir - ķermeņa apgleznošana ar hennu.

     Kas ir tas, ko Jūs vēlētos piedāvāt mūsu klientiem? Rakstiet kādus pakalpojumus sniedzat un tiksimies lai vienotos par sadarbības veidu : info@pucesaste.com 

          Lai tev šodien lieliska diena !